24. 3. 2016

Lokacije projekcij

Flattr this!

Seznam do danes potrjenih lokacij, na katerih se bo odvijal filmski del festivala od četrtka, 13., do sobote, 15. septembra:

Za organizacijo dodatnih projekcij v podporo festivalu nam pišite na festival@duh-casa.si ali pa kličite Saša Luznarja na 040 395 894

kraj lokacija ure projekcij opombe
Ajdovščina MC Hiša mladih, KAŠ, Cesta IV. prekomorske 61a, Ajdovščina četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h

MC Hisa Mladih KAŠ

Brežice OM center, Društvo za kakovost življenja, Dečno selo 32, Dečno selo (nad Bubka barom) četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Cerkno MC C.M.A.K. Cerkno, Bevkova ulica 11, Cerkno četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Grosuplje ZKD Grosuplje, Adamičeva cesta 16, Grosuplje četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Idrija Filmsko gledališče, Trg sv. Ahacija 4, Idrija četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Dogodek poteka pod okriljem Kluba Idrijskih Študentov
Laško ŠMOCL, Mestna ulica 2, Laško četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Ljubljana – KUD France Prešeren KUD France Prešeren, Karunova 14, Ljubljana četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h

Dogodek poteka v okviru KUD-ovega filmskega festivala

Ljubljana – Pilon Kavarna Pilon, Prešernova c. 15, Ljubljana četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Ljubljana – Zlati zob Etno klub Zlati zob, Zaloška c. 69, Ljubljana četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
 
Maribor – Pekarna Pekarna Magdalenske mreže, Ob progi 16, Maribor četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Maribor – Udarnik Kino Udarnik, Grajski trg 1, Maribor četrtek – 18h
petek – 16h
sobota – 17h
Maribor – Adam in Eva Čajnica Adam in Eva, V zavoju 40b, Maribor četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Mozirje Pred Grabnerjevo hišo, Na trgu 7 (Trg osamosvojitve), Mozirje četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Murska Sobota MIKK, Trubarjev drevored 4, Murska Sobota petek – 17h
petek – 20h
sobota – 20h
Piran Dvorana PKC Georgios, Ulica IX. korpusa 25, Piran četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h

Pivka Kino Pivka, Prečna ulica 1, Pivka četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
20. sep. – 22. sep.
Ptuj Dom Kulture MuziKafe, Vrazov trg 1, Ptuj četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h

Projekcije omogoča:
moj tv

Sežana MC Podlaga, Kosovelova 4b, Sežana petek – 17h
petek – 20h
sobota – 20h
Stična Kulturno društvo Stična, Stična 11, Ivančna Gorica četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Sv. Jurij ob Ščavnici Mladinski klub Čebela, Ulica Bratka Krefta 14, Sv. Jurij ob Ščavnici četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Šempeter pri Gorici Pred dvorcem Coronini, Trg Ivana Roba 3a, Šempeter pri Gorici četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
v primeru dežja bodo projekcije v dvorcu Coronini
Šentjur Okrepčevalnica “Z grede”, Ulica Dušana Kvedra 23, Šentjur četrtek – 19:30
petek – 19:30
sobota – 19:30

Zavod ETNO-EKO

Tolmin Tornijeva dvorana KS Tolmin, Rutarjeva 5, Tolmin četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Trbovlje MC Trbovlje, Ulica 1. junija 18, Trbovlje četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Vrhnika Klub Zakon, KVŠ, Tržaška cesta 11, Vrhnika četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
Zagorje ob Savi MC ZoS, Cesta 9. avgusta 48, Zagorje ob Savi četrtek – 20h
petek – 20h
sobota – 20h
četrtek – 18h – Od ozaveščanja posameznikov do sistematičnega izobraževalnega sistema za učinkovot prehod v sonaravno in samozadostno lokalno skupnost
petek – 18h – Raziskovalna delavnica – Ali so rešitve za ljudi in svet okoli nas?

[raw]

[/raw]